System YAWAL

YAWAL System PBI 40E

System okienno-drzwiowy bez izolacji termicznej

System służy do wykonywania niewymagających izolacji termicznej przegród i konstrukcji do zabudowy wewnętrznej i  zewnętrznej, takich jak: drzwi, okna, nienośne ściany działowe, witryny, boksy. PBI 40E przeznaczony jest do stosowania w obiektach budownictwa mieszkaniowego, użyteczności publicznej i przemysłowych jako przegrody wewnętrzne. Drzwi i  ściany systemu PBI 40E mogą być także stosowane jako przegrody zewnętrzne, tylko w przypadkach, gdy nie są stawiane wymagania w zakresie izolacyjności cieplnej oraz wodoszczelności a obliczenia statyczne uwzględniają wpływ obciążeń wiatrem.
czytaj więcej

YAWAL System PBI 50N

System okienno-drzwiowy bez izolacji termicznej

System służy do wykonywania niewymagających izolacji termicznej  i konstrukcji do zabudowy wewnętrznej i zewnętrznej, takich jak: drzwi – w tym drzwi wahadłowe,  okna – w tym okna podawcze,  nienośne ściany działowe,  witryny, boksy.

Głębokość proiflu 50mm czyni go jednym z najmocniejszych proifli na rynku w tej grupie. System posiada rozwiązania technologiczne, przeniesione z wprowadzonego wcześniej, systemu „ciepłego” PI 50N na zawiasach wrębowych. Akcesoria i okucia to wspólna cecha tych systemów. Wprowadzona unifikacja pozwala wykonywać konstrukcje szybko, eliminując przy tym możliwość wystąpienia błędów przy prefabrykacji. Walory estetyczne konstrukcji są podkreślone przez wysoką jakość wykończenia powierzchni proi li: malowanie lakierem proszkowym i anodowanie. Oferowane są wyroby malowane w dowolnych kolorach wg oznaczeń RAL.
czytaj więcej

YAWAL System TM 77HI

System okienno-drzwiowy z izolacją termiczną

System TM 77HI to nowe, innowacyjne rozwiązanie pozwalające na uzyskanie doskonałych parametrów izolacyjności cieplnej, akustycznej, ochrony przed wiatrem i wodą, oraz bezpieczeństwa. Proifle skrzydeł i ościeżnic systemu TM 77HI składają się z 2 części aluminiowych, oddzielonych od siebie taśmami izolacyjnymi. Rolę izolacji termicznej spełniają dedykowane rozwiązania komorowe strefy izolatora wraz z systemem 2-komponentowego uszczelniania centralnego oraz wypełnienia powierzchni wewnętrznej proifli w strefie mostka termicznego przy pomocy materiałów izolujących. Głębokość konstrukcyjna okna wynosi 77 mm dla ościeżnicy oraz 86,4 mm dla skrzydła. Minimalna widoczna szerokość konstrukcji okiennej otwieranej do wewnątrz to 52,1 mm dla ościeżnicy i 31,9 mm dla skrzydła. Wysokość listwy przyszybowej to 22 mm.
czytaj więcej

YAWAL System TM 74 1.0

System okienno-drzwiowy z izolacją termiczną

System służy do konstruowania okien, drzwi, witryn o wysokich parametrach termoizolacji przeznaczonych w obiektach budownictwa mieszkaniowego, użyteczności publicznej i przemysłowych. Zastosowane termoizolatory z poliamidu wzmocnionego włóknem szklanym wypełnione są dodatkowo wkładkami styropax. System pozwala na konstruowanie konstrukcji o dużych wymiarach ze względu na wykorzystanie wzmocnionych profilu w układzie od zewnątrz jak i od wewnątrz.  Duża różnorodność specjalistycznych profili umożliwia wykonywanie  okien o bardzo dobrych parametrach cieplnych odpowiedniej wielkości oraz dowolne zestawianie różnego rodzaju okien.
czytaj więcej

YAWAL System TM 62 2.1

System okienno-drzwiowy z izolacją termiczną

Jest trójkomorowym systemem proifli aluminiowych, służącym do wykonywania nowoczesnych konstrukcji okienno-drzwiowych o wysokiej izolacyjności cieplnej. System spełnia wysokie wymagania stawiane budynkom użyteczności publicznej o dużym natężeniu ruchu (szkoły, urzędy, szpitale, banki) oraz w budynkach mieszkalnych np. apartamenty. System umożliwia wykonanie okien z ukrytym, niewidocznym od zewnątrz skrzydłem. System pozwala na konstruowanie konstrukcji o dużych wymiarach ze względu na wykorzystanie wzmocnionych profilu w układzie od zewnątrz jak i od wewnątrz. Duża różnorodność specjalistycznych profili umożliwia ekonomiczne wykonywanie okien odpowiedniej wielkości
oraz dowolne zestawianie różnego rodzaju okien.
czytaj więcej

YAWAL System PI 50N

System okienno-drzwiowy z izolacją termiczną

Jest rozbudowanym systemem profili aluminiowych, służących do wykonywania nowoczesnych, wymagających izolacji termicznej, różnych typów okien i drzwi, witryn, ścianek działowych i wiatrołapów. Zestaw materiałów pozwala na konstruowanie drzwi na zawiasach nawierzchniowych oraz na zawiasach mocowanych we wrębie proifli. Jest to system, który posiada niewiele niższe współczynniki izolacyjności w porównaniu do bardziej zaawansowanych systemów przy znacznie niższej cenie. Jednocześnie pozwala na zastosowanie tych samych rozwiązań co w przypadku lepszych systemów.
czytaj więcej

YAWAL System L50

System okienno-drzwiowy z izolacją termiczną

Nowoczesny system profili aluminiowych, pozwalający projektować i wykonywać przeszklone segmenty przesuwne do zabudowy balkonów i loggii (L 50B) oraz segmenty przesuwne do ścian działowych (L 50S). Przeszklone ściany działowe, są niepalne i zostały sklasyfikowane jako konstrukcje nie rozprzestrzeniające ognia (NRO). System L 50 składa się  z jednokomorowych profili aluminiowych bez przekładki termicznej. Przesuw skrzydeł odbywa się na specjalnie do tego celu przystosowanych wózkach jezdnych. Ze względu na zastosowaną futrynę, istnieje możliwość prefabrykacji konstrukcji na szynie podwójnej lub potrójnej.
czytaj więcej

Skontakuj się z nami

DOTO Polska
25-563 Kielce
ul. Zagnańska 153
tel. (041) 33 13 580
fax (041) 33 13 589
e-mail: biuro@dotopolska.pl

Nasi partnerzy

Copyright © 2012 DOTO Polska. Wszystkie prawa zastrzeżone

projekt i realizacja: tworzenie stron www NET-atak.pl