Lekkie zabudowy aluminiowe tarasów oraz balkonów

DOTO Polska oferuje swoim Klientom modne, a zarazem praktyczne zabudowy aluminiowe tarasów i balkonów,  wykonane w oparciu o sprawdzone i niezawodne systemy.  Oferowanie przez nas zabudowy aluminiowe charakteryzując się najwyższą trwałością i niezawodnością w trakcie użytkowania.

 

Dzięki zastosowaniu aluminiowych systemów zabudowy tarasów oraz balkonów stwarzamy więcej atrakcyjnej przestrzeni w domu , a do tego chronimy wewnętrzne powierzchnie i konstrukcje balkonowe przed czynnikami zewnętrznymi. Zabudowy aluminiowe ograniczają również dopływ hałasu, uniemożliwiają dostęp osobom trzecim i pozwala oszczędzać energię.

 

Bogata gama kolorów oraz wysoka estetyka wykonania to charakterystyczne cechy produkowanych przez DOTO Polska konstrukcji aluminiowych. Dzięki ich zastosowaniu budynek, jak i całe jego otoczenie uzyskują prestiżowy, nowoczesny wygląd. Kompatybilność naszych systemów pozwala na swobodne  wkomponowanie drzwi rozwiernych i przesuwnych, okien oraz świetlików dachowych w dowolnie ukształtowaną ścianę i daszek.

 

Oferujemy kompleksowe rozwiązania okienno-drzwiowe raz fasadowe w systemach:

  • YAWAL
  • ALUPROF


YAWAL

 

L50
Nowoczesny system profili aluminiowych, pozwalający projektować i wykonywać przeszklone segmenty przesuwne do zabudowy balkonów i loggii (L 50B) oraz segmenty przesuwne do ścian działowych (L 50S). Przeszklone ściany działowe są niepalne i zostały sklasyfikowane jako konstrukcje nie rozprzestrzeniające ognia (NRO). System L 50 składa się  z jednokomorowych profili aluminiowych bez przekładki termicznej. Przesuw skrzydeł odbywa się na specjalnie do tego celu przystosowanych wózkach jezdnych. Ze względu na zastosowaną futrynę, istnieje możliwość prefabrykacji konstrukcji na szynie podwójnej lub potrójnej.

 

DP 150
Służy do konstruowania okien i drzwi przesuwnych przeznaczonych do zabudowy zewnętrznej i wewnętrznej. Konstrukcje przesuwne DP 150 przeznaczone są do stosowania w obiektach budownictwa mieszkaniowego, głównie indywidualnego i użyteczności publicznej. Mogą być wykorzystywane jako:

  • przegroda zewnętrzna (konstrukcja jest jedyną przegrodą oddzielającą mieszkanie od otoczenia zewnętrznego, np. stanowi wyjście z pomieszczenia mieszkalnego na taras),
  • przegroda wewnętrzna: do kształtowania nośnych ścian przesuwnych w budynkach mieszkalnych, do aranżacji pomieszczeń i boksów biurowych, do wykonywania zabudów biurowych (np. regały, szafy z drzwiami przesuwnymi),
  • druga przegroda (drzwi montowane są w konstrukcji aluminiowo – szklanej dobudowanej do budynku mieszkalnego i stanowię drugą przegrodę;  w ścianie budynku znajduje się właściwa przegroda spełniająca warunki ochrony cieplnej, akustycznej itp.),
  • jedyna przegroda, wbudowaną w konstrukcję aluminiowo – szklaną ogrodu zimowego (gdy pomieszczenie mieszkalne połączone jest z ogrzewaną zabudowa tarasu, ogrodu zimowego),
  • wyjście z ogrodów zimowych (ogrzewanych i nieogrzewanych),
  • okno zewnętrzne w budynkach mieszkalnych lub użyteczności publiczne,

 

PBI 50N
System służy do wykonywania konstrukcji niewymagających izolacji termicznej, takich jak: drzwi (w tym drzwi wahadłowe),  okna (w tym okna podawcze),  nienośne ściany działowe,  witryny, boksy. Głębokość profilu 50mm czyni go jednym z najmocniejszych profili na rynku w tej grupie. System posiada rozwiązania technologiczne, przeniesione z wprowadzonego wcześniej, systemu „ciepłego” PI 50N na zawiasach wrębowych. Akcesoria i okucia to wspólna cecha tych systemów. Wprowadzona unifikacja pozwala wykonywać konstrukcje szybko, eliminując przy tym możliwość wystąpienia błędów przy prefabrykacji. Walory estetyczne konstrukcji są podkreślone przez wysoką jakość wykończenia powierzchni profili: malowanie lakierem proszkowym i anodowanie. Oferowane są wyroby malowane w dowolnych kolorach, według oznaczeń RAL.

Skontakuj się z nami

DOTO Polska
25-563 Kielce
ul. Zagnańska 153
tel. (041) 33 13 580
fax (041) 33 13 589
e-mail: biuro@dotopolska.pl

Nasi partnerzy

Copyright © 2012 DOTO Polska. Wszystkie prawa zastrzeżone

projekt i realizacja: tworzenie stron www NET-atak.pl