Nagrody i wyróżnienia

Medal XIX Ogólnopolskich Targów Materiałów Budownictwa Mieszkaniowego i Wyposażenia Wnętrz

 

Produkowane przez nas okna PCV i drzwi PCV spełniają najwyższe standardy. Są wysoko oceniane przez naszych Klientów i ekspertów branżowych. Dzięki temu nasze okna PCV zdobywają nagrody na targach i w konkursach.         

 

Firma DOTO Polska Sp. z o.o. otrzymała nagrodę za okna DOTO

 


 

Skrzydła 2009  za system drzwi ognioodpornych
 


Nagrodzone przez kapitułę drzwi przeciwpożarowe oraz zestaw wyrobów do wykonywania przeciwpożarowych ścian wewnętrznych i zewnętrznych mogą wykonywać tylko nieliczne firmy, które uzyskały od właściciela rozwiązania konstrukcyjno - technologicznego prawo do ich produkowania oraz oznakowania jego znakiem towarowym. Nagrodzony system to produkt o najwyższym standardzie wykonania

pod względem dokładności technicznej i jakości, co potwierdzone jest przez niezależne badania oraz certyfikat całego Systemu Zakładowej Produkcji w Instytucie Techniki Budowlanej.

 

 Skrzydła 2007  za okna PCV

         

Kapituła nagrody "Skrzydła" przyznała naszemu przedsiębiorstwu statuetkę za okna PCV. Do ich produkcji wykorzystuje się profil pięciokomorowy o wyjątkowym połączeniu wymagań estetycznych z perfekcją techniczną. Jego głównymi zaletami są: wyjątkowe wzornictwo, wąskie profile, zwiększające powierzchnię szyby w oknie, jasnoszare, nowoczesne uszczelki, nadające elegancji i lekkości, optymalna relacja pomiędzy izolacyjnością cieplną i sztywnością, zabezpieczenie przed korozją, obwodowe uszczelki, gwarantujące optymalną izolacyjność cieplną i miły klimat pomieszczenia bez przeciągów i wilgoci.

Skontakuj się z nami

DOTO Polska
25-563 Kielce
ul. Zagnańska 153
tel. (041) 33 13 580
fax (041) 33 13 589
e-mail: biuro@dotopolska.pl

Nasi partnerzy

Copyright © 2012 DOTO Polska. Wszystkie prawa zastrzeżone

projekt i realizacja: tworzenie stron www NET-atak.pl